Aloes Forever Living Products

Aloe MSM Gel

118,82 zł

Opakowanie: 118ml

  • Uzupełnia niedostatki siarki organicznej
  • Dzięki penetracyjnym szczególnościom miąższu aloe vera dochodzi w głąb tkanek
  • łagodzi objawy wynikające z deficytu biosiarki
  • MSM to siarka organiczna, obecna w niemal wszystkich żywych organizmach.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Forever Aloe MSM Gel, tak jak inne artykuły pielęgnacyjne Forever Living Products, posiada sporą porcje (40%) czystego miąższu Aloe vera. Jest to nadzwyczaj znaczące z punktu widzenia funkcjonowania i wchłaniania tego szczególnego artykułu przez skórę.

W Aloe MSM Gel miąższ z liści aloesowych zespolono z dimetylosulfonem (MSM) - organicznym związkiem siarki, jaka jest niezbędna do odpowiedniego działania niejako każdej człowieczej komórki. Najwięcej tego substratu w formie organicznej mieści się w naszych stawach (tkanka chrzęstna) tudzież w tkance łącznej. MSM jest substancją występującą w naturze. Nasz ustrój umie korzystać z tego związku jako z żrodła biosiarki. Wielu żyjących obecnie ludzi ma niedostatki tego elementu i wynikające z tego problemy ze stawami i kręgosłupem (tzw. bóle korzonkowe czy stawowe).

Dzięki naturalnym własciwoscią czystego miąższu aloe vera biosiarka wnika bardzo głęboko w tkanki, a jej oddziaływanie regeneracyjne jest wzmocnione naturalnymi składnikami aloesu. Dodatek ekstraktów z kory wierzby oraz z liści mącznicy medycznej i drzewa herbacianego ma szalenie istotne znaczenie wspomagające.

Aloe MSM Gel najlepiej jest wykorzystywać wówczas, kiedy zaczynamy zauważać (np. rankiem), iż nasze stawy lub kręgosłup nie są już tak funkcjonalne ruchowo jak dawniej. Dobrze jest mieć przy tubkę  i wykorzystywać ją systematycznie w tych momentach, kiedy daje nam się we znaki ból, obrzęk lub nienaturalna sztywność stawów lub kręgosłupa, utrudniając możliwość efektywnego poruszania się. Bardzo dobrze jest użytkować go też ochronnie, w tych porach roku, gdy niedogodności stawowo-korzonkowe przeszkadzają nam w największym stopniu. Aloe MSM Gel bardzo dobrze sprawdza się też w walce z przykrymi efektami kontuzji sportowych.

Opinie

Oceń 
2015-06-06

Mąść na stawy aloe msm gel

Polecam produkty forever na stawy ja stosowałam maść msm a do tego aloe heat lotion i żel do picia forever freedom i bardzo mi pomogła ta kuracja, trwała trzy miesiące bo tak mi doradzono ale jestem teraz zadowolona

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Aloe MSM Gel

Aloe MSM Gel

Opakowanie: 118ml

  • Uzupełnia niedostatki siarki organicznej
  • Dzięki penetracyjnym szczególnościom miąższu aloe vera dochodzi w głąb tkanek
  • łagodzi objawy wynikające z deficytu biosiarki
  • MSM to siarka organiczna, obecna w niemal wszystkich żywych organizmach.

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

Niezależny dystrybutor Forever Living Products Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock